top of page

Verimsoft Shift Takibi ve Yönetimi

Shift_Kapak_Fotografı
Shift Dashboard
Çalışma Takvimi Oluşturun!
Şube Shiftlerini ve Shift Kurallarını Belirleyin
Personellerinizi Kayıt Edin!

Şirket yönetiminin (Perakende ve İnsan kaynakları yönetimlerinin) her bir mağaza için, açılış öncesinde planlanan hedeflerin gerçekleşmesi için gerekli Shift temel performans kriterlerinin (Cinsiyet, Yaş, Dil, Mağaza açılış ve kapanış saatleri takibi, Mesai saatleri, İlave mesai, Mağaza Anahtarı takibi, Eğitim durumlarına vb.) sisteme kayıt edilmesi ve Mağaza Müdürünün haftalık shift planını yaparken bu kriterlere göre haftalık Shift programını yapması ve takip edilmesidir.

  • Shift planlarının gerçekleşmelerine uygun olarak shift bazında satış analizi ve shift ilişkilerinin incelendiği analitik bir veri tabanı ve buna bağlı hazır oluşturulmuş olan KPI‘lar ile perakende de en önemli unsur olan insan kaynağının veriminin artırılmasıdır.

  • Mağaza Müdürünün shift’i pratik bir ekranda, (web, mobil) takvim üzerinde planlaması, Bölge Koordinatörlerin hızlı bir şekilde kriterleri kontrol ederek haftalık shift planlarını onaylaması, Çalışan personelin ise, mobil cihazlarında haftanın hangi günlerinde çalışacağını, off-günlerini ve molalarını takip edebileceğine imkan sağlamaktır.

  • Verimsoft Shift Takibi Yazılımı İK Departmanları, Mağaza Koordinatörleri, Mağaza Müdürleri ve Personellerin Shift takiplerini kolaylaştırmak ve tüm şirket içinde hızlı veri alışverişini sağlamak için geliştirilmiştir.

  • İşletmelerin personel maliyetlerini optimize edebilmelerini, Mağazalarında, Şube Ofislerinde ve Merkez Ofisinde gerekli sayıda personel ile çalışarak maksimum ciroya ulaşmalarına destek sağlamaktır.

Shift ile yapabileceklerinizin sınırı yok!

Mağaza Tanımlamaları

Shift Tanımlamaları

Personel Tanımlamaları

Çalışma Takvimi

Onay Ekranları

Tatil Tanımlamaları

İzin Talebi Ekranı

Raporlar ve Dashboard

Shift Yönetimi ve Takibi Yazılımı hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda ki bağlantıdan broşürümüzü indirebilirsiniz.

bottom of page