top of page

Satış Sonrası Destek Faaliyetleri

satış sonrası destek nebimextra

NebimExtra: Firmalar, yatırım getirilerini maksimum düzeye çıkarmak, düzenli yazılım yeniliklerinden yararlanmak, daha yüksek uygulama kullanılabilirliği ve verimliliği elde etmek için Verimsoft Bakım Destek ve Verimlilik hizmetlerinden yararlanmaktadırlar. Şirketimiz, firmaların verimliliklerinin devamlı artırılmasının hedeflendiği bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Firmalar ERP’ye geçiş kararını aldıktan sonra şirketimizi sadece uyarlama sürecinde değil, aynı zamanda fiili kullanıma geçtikten sonra da gereksinim duyacakları her anda yanlarında bulabilmektedirler. Bu yakın işbirliği sayesinde firmalar, işletme kaynaklarını verimli kullanarak rekabette bir adım önde olmaktadırlar.

Firmalar Nebim Çözümleri ile işletme kaynaklarını en etkin biçimde kullanmayı ve iş süreçlerini verimli yönetmeyi hedeflemektedirler. Verimsoft firmaların bu hedeflere ulaşmalarını sağlamak için düzenli aralıklarla firmaların Nebim çözümleri ile yönettikleri iş süreçlerinin verimliliğini ölçmektedir. Firmalardaki üst yönetimin, departman yöneticilerinin ve anahtar kullanıcıların katıldıkları Nebim Verimlilik Ölçümlerinde Nebim Danışmanları sistematik bir biçimde firmaların verimliliğini ölçmekte, puanlamakta ve üst yönetime rapor olarak sunmaktadır. Daha sonra Nebim, firmalardaki yöneticiler ile birlikte hareket ederek, verimi artırmak üzere projeler oluşturmakta ve bu projeleri hayata geçirmektedir. Böylece değişen piyasa koşulları ve çalışma yöntemlerinde firmalar için en verimli iş süreçleri oluşturulmakta, Nebim yazılımlarından maksimum verim ve karlılık elde edilmektedir. Bunun yanı sıra firmaya atanmış destek uzmanları sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarının hızlı anlaşılması, firmaların sistemine uzaktan bağlanarak online destek verilebilmesi, Internet üzerinden toplantı yapılarak hızlı ve etkin çözüm üretilebilmesi, acil işlerde firma iş yerlerinde hızlı destek verilebilmesi, süreç geliştirme ve yıl sonu işlemlerindeki yerinde destek sayesinde kullanıcı memnuniyeti sağlanmaktadır.

Nebim Bakım ve Destek Hizmetleri kapsamında, firmaların istekleri, servis talepleri ve Nebim yazılımları ile ilgili olan projeleri,  Web üzerinden yönetilebilmektedir. Firmalar sonuçlanan servis, istek ve projeler için Web üzerinden “Memnuniyet Puanı” verebilmekte ve skor kart ve raporlama ile ölçülebilen bir hizmetten faydalanmaktadırlar. Şirketimiz  faaliyetleri  sonucundan ve  işbirliğinde olduğunu firmaların taleplerini, kanuni mevzuatları ve değişen piyasa koşullarını değerlendirerek sürekli yeni versiyonlara geçişini sağlamaktadır. Yeni versiyonlar sayesinde hem kanuni değişiklikler, hem yeni çalışma koşulları, hem de değişen firma ihtiyaçlarına en uygun yazılımlar kullanıma sunularak firmaların verimlilikleri ve karlılıklarının sürekliliği sağlanmaktadır.

bottom of page