top of page

Satın Alma Talep Yönetimi

Tüm satın alma talep işlemlerinizi Nebim V3 içerisinden tanımlanan roller ve limitler doğrultusunda kontrollü bir şekilde yönetin.

Masraf, sabit kıymet, malzeme ve ürün satın alma süreçlerinizi, onay ve limit kurallarına göre iş birimleri ile kontrollü bir şekilde dijital ortamda yönetebilirsiniz. 

Nebim V3 içerisinde tanımlı olan kodlamalar dışında, satın alma talebi için ihtiyaç duyulan sarf malzemelerin talep tipleri ve özelliklerini tanımlayabilirsiniz.

SATIN ALMA TALEP YÖNETİMİ

İş yeri, departman veya personel detayında, satın alma talep tipleri için yıl ve ay bazında tutarsal veya miktarsal satın alma talep limitleri girebilirsiniz.

Satın alma talebi olmadan teklif, sipariş veya fatura girişinin önüne geçebilirsiniz. Satın alma talep kodlarının ilgili tedarikçiler ile eşleştirilerek, teklif, sipariş veya fatura girişlerinde sadece ilgili tedarikçiye ait taleplerin girişlerinin yapılabilmesini sağlayabilirsiniz.

Satın alma talep programını kullanmaya yetkili olan kullanıcıların, hem kendileri hem de diğer kişiler için, belirlenmiş satın alma talep limitleri dahilinde talep girişi yapabilmelerini sağlayabilirsiniz. Satın alma taleplerine fotoğraf ve doküman ekleyebilirsiniz.

bottom of page