top of page
  • melisg0

B4B STORE İŞ BİRLİĞİ

Güncelleme tarihi: 9 Oca


Verimsoft Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.  yeni bir iş birliği gerçekleştirdik 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere B4BSTORE şirketi ile İş Ortağı olarak çalışmaya başladık. B2B alanında köklü bir geçmişi olan B4B Store ile Optik sektörüne yönelik ilk iş birliği da başladı ve İlk projemizde optik sektörünün önemli distribütörlerinden Turkuaz Optik te gerçekleştirdik. 20 yıllık ERP uyarlama tecrübemizi güçlü bir B2B yazılımı ile birleştirerek müşterilerimizin' verimliliğini daha da artırmayı hedefliyoruz. 

Süreç boyunca karşılıklı anlayış ve iş birliğinin heyecanı ile her türlü desteği sağlayan B4B Store CEO'su Sayın Ender Demirci' ye teşekkürlerimizle. 

 

B2B Store Hakkında

 

Kurulumu kolay B2B Store E-Ticaret ile online mağazanızı hemen açın. B2B Store

E-Ticaret, bayileriniz ve müşterilerinizin, ürünlerinize ait tüm bilgileri, stok durumunu anlık olarak görerek, siparişlerini online mağazanızdan hızlıca verebilecekleri bir B2B e ticaret platformudur. B2B Store E-Ticaret ile ürünlerinize ait tüm detayları, stoklarınızın ve depolarınızın takibini ve siparişlerinizi kolayca yönetin. Kolay kargo takibi ile zamandan kazanın. B2B Store E-Ticaret, tam muhasebe entegrasyonu, benzersiz ürün ve özelliği, gelişmiş müşteri desteği ile bayilerinize ve müşterilerinize kusursuz bir online alışverişi deneyimi sunan bir B2B yazılım çözümüdür. B2B yazılım ihtiyaçlarına özel kurgulanmış kampanya sistemi ile ürünlerinize, bayilerinize veya müşterilerinize özel kampanyalar kurgulayarak hedeflediğiniz satış rakamlarına hızlıca ulaşın.  

 

28 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page