top of page

Projelerimiz

avva.jpg

Avva

2008 yılında Nebim Winner ile başlayan iş birliğimiz son yıllarda önemli bir atak yapan ve başta Murat Boz olmak üzere bir çok ünlüyü marka yüzü olarak kullanan AVVA hem Türkiye de hem de Dünya pazarlarında hızla büyümektedir.

kemal tanca.jpg

Kemal Tanca

Türkiye ayakkabı perakendesin duayen markalarından  Kemal Tanca 2013 yılından beri Nebim V3 ERP ile yazılımı ile bütün operasyonlarını yönetmektedir.

civil-logo.jpg

Civil

Çocuk giyim ve ihtiyaçları konusunda Türkiye’nin en bilinir.2.markası olan Civil Perakende A.Ş ile 2007 yılından beri iş birliği içinde çalışmaktayız.

loya.png

Loya

NBB markalı iç giyim markasının üreticisi olan Arıcı grubu ve Mağaza zinciri olan LOYA ile 2006 yılında  başlayan iş birliğimiz güçlü bir şekilde devam etmektedir.

marchon.jpg

Marchon

Uluslararası bir firma olan ve dünya gözlük piyasasasının en büyük oyuncularından olan firmanın Türkiye de kurduğu Enternasyonel A.Ş İle 2012 yılından beri yakın bir iş birliği içinde çalışılmaktadır.

tudors_edited.jpg

Tudors

Erkek giyim gömlek markası olarak Türkiye’nin en çok bilinen markasıdır.2006 yılında İstanbul Bakırköy de açılan ilk mağazası ile işbirliğine başladığımız Ayaydın Tekstil, 180 tanesi Türkiye de olmak üzere toplam 16 ülkede de olan 200 ü aşkın mağazası ile dünya pazarlarında yerini almıştır.

0 (2).jpg

Gözalan Grup

Başta Columbia ve Mustang Jeans markaları olmak üzere Sorel, Mountain Hardware ve Prana markalarının distribütörü olan Gözalan Grup ile  2010  yılında Nebim Winner ile başlayan iş birliğimiz 9 yıldır istikrarlı bir şekilde devam etmektedir

bottom of page