top of page

Projelerimiz

emooptik.png

Emo Optik

Optik sektörüdek en önemli oyuncularından biri olan EMO optik optik sektöründeki özel uygulamalarla birlikte, aynı anda perakende sektörünün dinamiklerini içine alan uygulaamalrı ve anlık muhasebe entegrayonlarını tek bir yazılımda gerçekleştirebilmek için seçtiği NEBİM V3 yazılımı ile amaçlarına etkili bir şekilde ulaştı.

opak%20optik_edited.jpg

Opak Optik

2009 yılında Nebim Winner yazılımı ile başlayan iş birliği   Optik sektöründe önemli bir milattır. Üretim ,Satış, Depo ve Muhasebe uygulamalarının entegre bir şekilde ilk kez kullanıldığı proje gözlük camı üretimde önemli katkılar sağlamıştır.

özkanunderwear

Özkan İç Giyim

İç giyim sektörünün en önemli üreticilerinden biri olan Özkan İç Giyim ile 2012 yılından beri işbirliği içinde bulunan şirketimiz, üretim yaparken bilgi ve teknolojide bu kadar değer veren bir firma ile çalışmanın keyfini yaşamaktadır.

kompedan_edited.jpg

Kompedan

Türkiye' nin en çok tanınan mağaza zincirlerinden olan KOMPEDAN 2016 yılında Özkan İç Giyim A.Ş. ve ortakları tarafından satın alınmış ve yeniden yapılandırılmıştır. 

galeriKristal_edited.jpg

Galeri Kristal

Bünyesinde bir çok önemli markayı barındıran ve Cyrstal Grup otelleri, Kilit Grup,Aryıldız gibi markaların sahibi olan şirketin perakende sektöründe PSL mağazacılık olarak yapılanmaya 2018 yılında başlamış olan şirket iş birliği için Verimsoft ve Nebm V3 yazılımını tercih etmiştir

breeze_edited.jpg

Breeze

Çocuk giyim sektörünün önemli üreticilerinden ÖZ-RİGA ile uzun yıllara dayana iş birliğimiz firmanın 2016 yılından sonra perakende sektöründeki ağırlığını artırması ile yoğunlaşmıştır.

ancel.png

Ancel

110 yıllık ömrü ile Türk Zücaciye sektörünün en önemli oyuncularından bir olan Ancel ile 2008 yılından Nebim yazılım ürünlerini kullanmaktadır

bottom of page