top of page

Arama Sonuçları

36 öge bulundu

 • Enflasyon Muhasebesi Uygulaması-BENETTON

  1965’te İtalya’da kurulan; kadın, erkek, çocuk, outdoor ve lifesytle giyim ürünleri ile 2005 yılında Türkiye pazarına giren Benetton Nebim’in yenilikçi çözümleriyle iş süreçlerini yönetmeye devam ediyor. Benetton Muhasebe Müdürü Oktay Dinç hayata geçirdikleri Nebim V3 Enflasyon Muhasebesi projesiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

 • OPTİK SEKTÖRÜNDEKİ TOPTANCI, DAĞITICI, DİSTRİBÜTÖR VE ÜRETİCİLER İÇİN HAZIR ÇÖZÜMLER.

  Sektördeki önemli referansları, Optik Sektörüne özel geliştirilmiş çözümleri, Android Uygulaması Hazır B2B uygulaması, Tek bir yazılımla bütün ihtiyaçları çözen NEBİM V3 ERP ye geçin, işletmenizin verimliliğini artırın... Nebim V3 Optik Ürün Yönetimi Optik çerçeve ve güneş gözlüğü tanıtımları Optik cam ve lens tanımlamaları Üts'den otomatik ürün kartı aktarımları Medikal optik ürünleri özellikleri Nebim V3 Optik Toptan Süreçleri Yönetimi İthalat süreçleri Toptan alış süreçleri Üts'den otomatik toplu irsaliye aktarımı Toptan satış süreçleri Otomatik karekod oluşturma işlemleri Mevzuat Desteği YN ÖKC ,e-Fatura ,e-Arşiv ,e-Defter, e-İrsaliye Tax Free KVKK ,ETF

 • Nebim Yazılım Çözüm Ortakları 2024

  Nebim Yazılım Çözüm Ortakları 2024 zirvesinde çok eğlendik ve çok bilgilendik. Mevcut müşterilerimizle güçlü iş birlikteliklerimizin sonucu olarak en yüksek 3. Ciro ödülünü aldık. Perakende sektöründeki yüzlerce Mağaza Zincirinin tercihi olan Nebim V3 ERP ve Store' daki yenilikler, yeni çözümler ve iş birlikteliklerini değerlendirdik. Yeni yazılımlarımızla müşterilerimizin verimliliklerini nasıl artırabileceğimizi konuştuk. Yurt dışına açılımında başarı hikayelerini dinledik, gurur duyduk. 2023 yılında önemli hiç bir markayı müşterimizi kaybetmeden Nebim V3 Ailesine yeni katılan 10'larca mağaza zincirini tanıdık. Verimsoft Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. olarak Enflasyon Muhasebesi konusunda en çok proje gerçekleştiren firma olarak müşterilerimize sunduklarımızı Nebim Yazılım Çözüm ortakları ile paylaştık. Bu sunuyu Müşteri İlişkileri Direktörümüz Sayın Ş.Fuat TAMERGİL gerçekleştirdi. Bir çok irili ufaklı toplantılar geliştirdik. Nebim Global Partnerlarından Azerbeycandan Crea, Iraktan Softworld, Dubaiden V-Global, Mekadonyadan Elbosoft Consulting le bir araya gelerek iş birliktelik fırsatlarını görüştük.

 • Nebim V3 ERP V3 ile Şirketinizin Nakit Akışını Kontrol Altına Alın !

  Nebim V3 Nakit Akış Bütçesi sayesinde şirketinizin nakit fazlasını ve nakit ihtiyaçlarını tespit edin. Elle veri girişini minimize ederek, finansal süreçlerinizdeki olası hataları engelleyin ve zamandan tasarruf sağlayın.

 • Nebim V3 Ver.23.10.1 Yayınlandı

  Türkiye'nin önde gelen perakendeci, toptancı ve üretici markalarının tercih ettiği ERP yazılımı olan Nebim V3 ERP' nin 23.10 versiyonunu yayınlandı. Bu versiyonda; Nebim V3 Mobil Mağaza, Perakende Satış ve Nebim V3 POS ile ilgili geliştirmeler, Nebim V3 Enflasyon Muhasebesi, Finans, Muhasebe ve IK yenilikleri, Alım-Satım-Sevkiyat süreçleriyle ilgili yenilikler ve Nebim V3 Servisleriyle ilgili yenilikler başta olmak üzere yeni uygulamalar ve mevcut uygulamalara eklenen yeni fonksiyonlar yer alıyor.

 • B4B STORE İŞ BİRLİĞİ

  Verimsoft Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.  yeni bir iş birliği gerçekleştirdik 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere B4BSTORE şirketi ile İş Ortağı olarak çalışmaya başladık. B2B alanında köklü bir geçmişi olan B4B Store ile Optik sektörüne yönelik ilk iş birliği da başladı ve İlk projemizde optik sektörünün önemli distribütörlerinden Turkuaz Optik te gerçekleştirdik. 20 yıllık ERP uyarlama tecrübemizi güçlü bir B2B yazılımı ile birleştirerek müşterilerimizin' verimliliğini daha da artırmayı hedefliyoruz. Süreç boyunca karşılıklı anlayış ve iş birliğinin heyecanı ile her türlü desteği sağlayan B4B Store CEO'su Sayın Ender Demirci' ye teşekkürlerimizle. #b2b #b4b #nebimyazılım #nebimV3 #erp B2B Store Hakkında Kurulumu kolay B2B Store E-Ticaret ile online mağazanızı hemen açın. B2B Store E-Ticaret, bayileriniz ve müşterilerinizin, ürünlerinize ait tüm bilgileri, stok durumunu anlık olarak görerek, siparişlerini online mağazanızdan hızlıca verebilecekleri bir B2B e ticaret platformudur. B2B Store E-Ticaret ile ürünlerinize ait tüm detayları, stoklarınızın ve depolarınızın takibini ve siparişlerinizi kolayca yönetin. Kolay kargo takibi ile zamandan kazanın. B2B Store E-Ticaret, tam muhasebe entegrasyonu, benzersiz ürün ve özelliği, gelişmiş müşteri desteği ile bayilerinize ve müşterilerinize kusursuz bir online alışverişi deneyimi sunan bir B2B yazılım çözümüdür. B2B yazılım ihtiyaçlarına özel kurgulanmış kampanya sistemi ile ürünlerinize, bayilerinize veya müşterilerinize özel kampanyalar kurgulayarak hedeflediğiniz satış rakamlarına hızlıca ulaşın.

 • Nebim V3 Enflasyon Muhasebesi

  Fiyat artışlarından kaynaklanan değer kayıplarını düzeltmek için Nebim V3 Enflasyon Muhasebesi yanınızda! İşletmenizin bilanço ve mali tablolarını en doğru şekilde güncellemenin zamanı geldi. Nebim V3 ERP ile enflasyon değerlemelerinizi hızlı, güvenilir ve mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirin.

 • 17-20 Kasım Tarihlerinde SILMO Optik Fuarındayız!

  Silmo İstanbul Fuarı 17-20 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar merkezinde başlıyor. Uzun yıllardır önemli iş birliklerimiz olan Optik sektöründe gerçekleşen bu fuara 11.Salon da katılıyor olacağız. Optik sektörüne özel uygulamalarla beraber Perakende ve Toptan sektörüne yönelik bir çok yeniliği tanıtacağımız fuarda özellikle ÜTS,SGK reçete sorgulama, QR barkod, Akıllı ürün dağıtımı, İYS, CRM uygulamaları, Veri madenciliği ve İş zekasında geldiğimiz son noktaları Optik mağazaları ile paylaşacağız. Verimsoft tarafından geliştirilen ve sektörün önemli Toptancılarında da kullanılmaya başlayan Optik B2B yazılımımız da ilk defa Optik sektörü toptancılarına ve distribütörlerine SILMO ISTANBUL fuarında sunuyor olacağız.

bottom of page